AGENCJA WYWIADOWCZA WSCHÓD s.c.

świadczy kompleksowe usługi w zakresie udzielania pomocy prawnej oraz zapewnienia bezpośredniego bezpieczeństwa i ochrony obywateli. Oprócz szeroko pojętej działalności detektywistycznej, proponujemy również ochronę bezpośrednią osób i mienia, oraz wyposażenie obiektów (nieruchomości) w profesjonalny system monitoringu wizyjnego.   

Podstawa prawna działalności:  
- Wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, nr RD – 38/2017
- Koncesja obejmująca zakres usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony osobistej, nr L – 0192/17.  
 
Agencję prowadzą detektywi, których doświadczenie i praktyka wynika z wieloletniej pracy zawodowej w wyspecjalizowanych, państwowych formacjach i służbach specjalnych. Duże doświadczenie i praktyka zawodowa, wsparte wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem oraz współpracą z kancelariami adwokackimi i zaufanymi specjalistami z przydatnych dziedzin, pozwalają nam na efektywne i sprawne działanie. 
 
Centrala naszego biura detektywistycznego znajduje się w LUBLINIE przy ul. Krochmalnej 4 ( II piętro), ale działamy w całej Polsce i na terenie Unii Europejskiej (możliwość ustaleń na terenie byłej WNP). 


Wachlarz świadczonych przez agencję usług jest bardzo szeroki, począwszy od spraw zlecanych przez osoby fizyczne a kończąc na pomocy dla podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientowi rzetelnych, zweryfikowanych i potwierdzonych materiałów dowodowych i informacji, co umożliwi skuteczny przebieg podjętych czynności prawnych oraz podjęcie –niejednokrotnie, ważnych decyzji osobistych i zawodowych. 


Koszt określonej usługi ustalany jest zazwyczaj w trakcie pierwszego spotkania, kiedy to przeprowadzamy krótki wywiad z Klientem niezbędny do ustalenia faktycznych potrzeb Klienta i zakresu zaawansowania poszczególnych działań do osiągnięcia pożądanego celu. 


Agencja Wywiadowcza Wschód zapewni Ci rzetelność w wykonaniu usług, zaangażowanie, profesjonalizm, szybkość działania. Reprezentujemy najwyższy stopień kompetencji i przygotowania merytorycznego.

Odwiedź nas, zadzwoń, napisz. Dalsze kroki podejmiemy już w s p ó l n i e.

Zapewniamy bezwzględną dyskrecję prowadzonych rozmów oraz podejmowanych przez nas dalszych działań. 
W czasie wykonywanych zleceń, priorytetem jest dla nas anonimowość i bezpieczeństwo zleceniodawcy.