AGENCJA WYWIADOWCZA WSCHÓD

świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej działalności detektywistycznej, udzielania pomocy prawnej oraz zapewnienia bezpośredniego bezpieczeństwa i ochrony obywateli. Działania detektywistyczne prowadzimy ze szczególnym uwzględnieniem województw wschodniej części Polski, jednakże, gdy zaistnieje taka potrzeba działamy na terenie całej Polski, jak również na terenie Unii Europejskiej (możliwość ustaleń na terenie Ukrainy i Białorusi).  Specjalizujemy się w zakresie: Spraw rodzinnych – rozwody, podział majątku, ustalenie ojcostwa itp.
Poszukiwania – osób, majątku, świadków, utraconych przedmiotów;
Obserwacji – osób, obiektów, zdarzeń;
Ustalania, ujawniania dowodów w toczących się postępowaniach karno – skarbowych;
wykrywania urządzeń inwigilacyjnych – podsłuchy, ukryte kamerki, obserwacje niejawne;
szeroko pojętych zagadnień gospodarczych – wywiady, uzyskiwanie informacji itp. Właściciel Agencji Wywiadowczej Wschód – detektyw, posiada doświadczenie i praktykę wynikającą z wieloletniej pracy zawodowej w wyspecjalizowanych, państwowych formacjach i służbach specjalnych. Współpracujący w powyższym zakresie detektywi legitymują się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem zawodowym. Duże doświadczenie i praktyka zawodowa, wsparte wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem oraz współpracą z kancelariami adwokackimi i zaufanymi specjalistami z przydatnych dziedzin, pozwalają nam na efektywne i sprawne działanie. 
 
Nasze biuro mieści się w budynku biurowca dwu piętrowego pod adresem: LUBLIN ul. Krochmalna 4 ( II piętro), w dobrej lokalizacji – ok. 300 m. od Dworca PKP, gdzie bezproblemowo można zaparkować samochód bezpośrednio przez biurowcem lub w pobliżu. Lokalizacja biura pozwala również na odbycie spotkania, przeprowadzenie rozmowy nie zagrożonej dekonspiracją zleceniodawcy.

Wachlarz świadczonych przez agencję usług jest bardzo szeroki, począwszy od spraw zlecanych przez osoby fizyczne a kończąc na pomocy dla podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych. Jednakże naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientowi rzetelnych, zweryfikowanych i potwierdzonych materiałów dowodowych i informacji.
Koszt określonej usługi ustalany jest zazwyczaj w trakcie bezpośredniego spotkania i krótki ego wywiad z Klientem, który jest niezbędny do ustalenia faktycznych potrzeb Klienta i zakresu zaawansowania poszczególnych działań do osiągnięcia pożądanego celu. 

Odwiedź nas, zadzwoń, napisz. Dalsze kroki podejmiemy już w s p ó l n i e.

Zapewniamy bezwzględną dyskrecję prowadzonych rozmów oraz podejmowanych przez nas dalszych działań. 
W czasie wykonywanych zleceń, priorytetem jest dla nas anonimowość i bezpieczeństwo zleceniodawcy.